Термоповітродувки Makita

Акція
Термоповітродувка Makita HG5030K
HG5030K
Особливості моделі Makita HG5030K:   У зручній валізі для транспортування інструменту ..
0
2849.00грн. 2490.00грн.
Термоповітродувка Makita HG6031VK
HG6031VK
Особливості моделі Makita HG6031VK:Легка термовоздуходувка для сушіння, нагрівання та видалення стар..
0
3499.00грн.
Термоповітродувка Makita HG6531CK
HG6531CK
Особливості моделі Makita HG6531CK:Легка термовоздуходувка для сушіння, нагрівання та видалення стар..
0
6599.00грн.

Будівельний фен Makita


Термоповітродувки (у них існує й інша назва – будівельні фени) дуже популярні та затребувані завдяки величезній кількості функцій, які вони виконують. За конструктивним виконанням та принципом дії вони дуже схожі з побутовими фенами, проте мають набагато більшу потужність і ряд відмінних рис. Термоповітродувки Makita, які можна побачити в нашому магазині, призначені для таких робіт, як видалення старих лакофарбових покриттів, паяння пластикових матеріалів, розморожування, сушіння поверхонь, захист кабельних систем термічною оболонкою і т.п. Варіантів застосування у даного виду інструментів маса, а разом з невисокою ціною навіть на професійні моделі, термовоздуходувки Makita можна назвати ідеальним вибором у плані співвідношення ціна-якість.
<!--more--> того, щоб вибрати потрібний вам інструмент, зверніть увагу на технічні характеристики будівельних фенів. Про них варто розповісти докладніше.
В першу чергу вирішите, чи потрібне вам плавне регулювання температури ні ні. Ця функція зручна в тому випадку, якщо ви збираєтеся часто спаювати деталі з різних матеріалів, оскільки ступінь нагрівання в кожному конкретному випадку може змінюватися. Як правило, недорогі термоповітродувки Makita мають два, максимум три положення регулятора нагріву (наприклад, модель Makita HG 5002), що відповідають мінімальній, середній та максимальній температурі повітря. Цього цілком достатньо для звичайних цілей, але професійним робітникам краще вибрати інструмент дорожчий, в якому температура регулюється в будь-яких передбачених конструкцією межах. Така, наприклад, Makita HG550VK, в якій повітря може нагріватися від 100 до 550 0. Для професійних термофенів дуже бажана вбудована в конструкцію система підтримки температури повітря, незалежно від швидкості потоку та споживаної потужності обладнання. По-перше, така можливість забезпечує незрівнянну зручність у роботі, а по-друге, значно продовжується термін служби нагрівальної спіралі, а отже, і всього приладу в цілому. До таких пристроїв відноситься термовоздуходувка Makita HG650C.

Сучасні моделі будівельних фенів мають також і інформаційні екрани, на про безпеку і про те, як ця проблема вирішується інженерами компанії-виробника. Так як термоповітродувки Makita працюють з високими температурами, то неминуче виникають ситуації, які безпосередньо загрожують здоров'ю людини. Можна постраждати в результаті розльоту розпечених бризок або в тому випадку, якщо інструмент вислизнув у вас з рук. Для запобігання подібним випадкам термоповітродувки Makita поставляються з рядом додаткових аксесуарів, до яких можна віднести знімні закриті рукоятки, сопла із захисним склом, сопла-відбивачі і т.д. Плюс до цього ручки інструментів виконуються з матеріалів, які перешкоджають вислизуванню. Термовоздуходувки Makita за багатьма параметрами перевершують продукцію конкурентів. Саме тому будівельне обладнання від японських майстрів цінується у всьому світі та користується постійним попитом з боку професіоналів.