Стрічкові шліфмашини Makita

Акція
Стрічкова шліфувальна машина Makita 9910 в картонній коробці
9910
Особливості стрічкової шліфувальної машини Makita 9910: Завдяки спеціальної конструкції, шліфу..
0
5067.00грн. 4104.00грн.
Акція
Стрічкова шліфувальна машина Makita 9911 в картонній коробці
9911
Особливості стрічкової шліфувальної машини Makita 9911: Завдяки спеціальної конструкції, шліфу..
0
6549.00грн. 5305.00грн.
Стрічкова шліфмашина (напильник) Makita 9032 в картонній коробці
9032
Особливості стрічкової шліфмашини Makita 9032: Напрямна нахиляється під кутом до 100° для шліф..
0
7150.00грн.
Стрічкова шліфмашина (напильник) Makita 9031 в картонній коробці
9031
Особливості стрічкової шліфмашини Makita 9031: Потужний двигун - 550 Вт. Завдяки електронном..
0
8876.00грн.
Стрічкова шліфувальна машина Makita M9400 в картонній коробці
M9400
Особливості стрічкової шліфмашини Makita M9400: Ефективна модель для будь-яких фінішних робіт ..
0
8904.00грн.
Стрічкова шліфувальна машина Makita 9903 в картонній коробці
9903
Особливості стрічкової шліфувальної машини Makita 9903: Потужна, зручна в експлуатації стрічко..
0
9955.00грн.
Стрічкова шліфувальна машина Makita 9403 в картонній коробці
9403
Особливості стрічкової шліфувальної машини Makita 9403: Ефективність шліфування збільшена на 5..
0
10217.00грн.
Стрічкова шліфувальна машина Makita 9404 в картонній коробці
9404
Особливості стрічкової шліфувальної машини Makita 9404: Потужна стрічкова шліфувальна машина з..
0
10959.00грн.

Стрічкові шліфмашини Makita
Стрічкові шліфувальні машини Makita

Стрічкова шліфувальна машина Makita та сфера її застосування


стрічкова шліфувальна машина makita цінаШкуріння, обдирка та шліфування поверхонь (старе лакофарбове покриття деревини та металу, наприклад) можуть бути виконано вручну, довго і втомно, а можна скористатися функціональними можливостями такого обладнання, як ручна електрична стрічкова шліфувальна машина, яка має потенціал для виконання величезного обсягу грубих та проміжних шліфувальних робіт.

Офіційний дилер японського бренду Макіта, природно, порекомендує скористатися нашими онлайн-послугами та купити стрічкову шліфувальну машину Макіта ручного типу, з електричним двигуном.
<!--more-->

Стрічкові шліфувальні машини Makita – купити найкращий варіантЗа типом конструкції ці шліфувальні електроінструменти поділяють на:
  • Моделі стандартної конструкції, що нагадує танк на гусеницях, тільки замість гусениць –   це абразивна шліфувальна стрічка, одягнена на роликовий механізм. Стрічковий напилок – тут теж є роликовим механізм з одягненою абразивною стрічкою для шліфування, але конструкція розрахована на застосування у важкодоступних місцях, оскільки напрямна може нахилятися під кутом до 100 градусів.

Бестселерами модельного ряду Макіта є такі моделі стрічкових шліфувальних машин:
  • Makita 9910 – легка ручна модель з витривалим стрічковим приводом та тканинним пилозбірником. За один прохід така машинка обробляє смугу 76 мм. Покращеним аналогом є модель Makita 9911 з електронним регулюванням кількості обертів для дбайливої та продуманої роботи з різними видами поверхонь.
  • Makita 9404 – ця модель дозволяє за один прохід обробити широку смугу 100 мм, швидкість обертання також може бути виставлена ​​під конкретний вигляд матеріалу поверхні.

напильник макіта купити КиївПеревагою вище перерахованих моделей є спеціальна конструкція, що дає можливість виконання робіт безпосередньо біля краю поверхні, що шліфується. наступні технічні характеристики ики:
  • Професійний або аматорський клас шліфувальної машини визначається потужністю електромотора. Тут очевидно, що потужніший двигун дозволяє довше користуватися інструментом без зупинки. Ресурс професійної моделі повинен становити не менше 10 годин безперервної роботи з високою швидкістю обробки. /li>
  • Швидкість обробки за один цикл залежить від довжини та ширина абразивної стрічки.
  • Вага інструменту впливає на час комфортної роботи оператора при обробці вертикальних поверхонь.
  • Центрування та натяг шліфувальної стрічки полегшують встановлення оснастки.
  • Важливою перевагою є організація системи пиловловлювання при роботі в закритих приміщеннях – замість тканинного пилозбірника в інструментах Макіта можна підключати промисловий пилосос або стружковідсмоктувач.
  • Якщо в моделі присутній обмежувач пускового струму, інструмент запуститься без ривків, що означає відсутність ризику пошкодити поверхню, що шліфується.
  • На стрічкові шліфувальні машини Макі та ціна залежить від складу базової та додаткової комплектації (наявність різних типів абразивних стрічок, кронштейнів, пилозбірника, пластин зі сталі, графіту, пробкового дерева, у напильників – додаткової рукоятки).

стрічкова шліфувальна шліфувальна машина maktec купити КиївДля тих, хто визначився з вибором шліфувального електроінструменту повідомляємо - купити стрічкову шліфувальну машину Makita в Києві оригінального походження (або моделі від бюджетного дочірнього) бренду Maktec) та за рекомендованими роздрібними лояльними цінами ви зможете у столичному фірмовому інтернет-магазині від офіційного дилера.

Цим самим інтернет-магазином відкрито власний авторизований сервісний центр, де за гарантією, що надається заводом, протягом 36 місяців можна виконати діагностику, профілактику, технічне обслуговування та ремонт інструменту. На стрічкові шліфувальні машини Makita запчастини та оснащення (стрічки, щітки, пластини) офіційний дилер надає власну гарантію терміном на 3 місяці.