Шліфмашини Makita

ШЛІФМАШИНИ

Шліфмашина Makita має найширший асортимент серед усіх провідних виробників будівельного інструменту. Шліфувальна машина makita – це якісний та надійний помічник у обробці будь-яких поверхонь – від дерева до мармуру. Вона, залежно від моделі, може виконувати грубу зачистку площин, так і полірування вигнутих рельєфів. Якщо Ви вирішили купити шліфувальну машину, ми вам допоможемо в цьому.
<!--more-->

: 0px; margin-left: 0px; text-align: center">Класифікуються шліфувальні машини макіта, головним чином, за функціональними можливостями:

Стрічкова
Призначена для первинної грубої обробки матеріалів: дерева та металу. В основу її роботи покладено двигун, який за допомогою механічної передачі змушує обертатися на роликовому механізмі робочу область - стрічкове полотно. Головні параметри, якими вона володіє, є потужність, швидкість обертання стрічки, структура і розміри робочого полотна. Саме від них залежить швидкість виконання, якість та обсяг виконуваних робіт.
Щіткова
Так само, якщо ви хочете придбати щіткову шліфувальну машину, то безперечним лідером серед асортименту є makita 9910 і 9911. Повний опис характеристик ви можете знайти на нашому сайті у відповідному розділі даної моделі.

ПРАЦЮЄМО ГЛАДКО І РІВНО – ШЛІФУВАЛЬНІ МАШИНИ MAKITA

При завершенні будівельних робіт, будь то приватний будинок або звичайний квартирний ремонт, необхідно застосування спеціального електроінструменту, такого, як шліфувальні машини.
Серед усього різноманіття асортименту, представленого на прилавках будівельних супермаркетів, своєю якістю та оптимальною ціною виділяються шліфувальні машини Makita. Виходячи з визначення, шліфувальні машини Makita призначені для зачистки та полірування різних поверхонь, а також можуть застосовуватись для демонтажу старих будівельних конструкцій або робіт з бетону чи металу. В останньому випадку може йтися про кутові шліфувальні машини, більше відомі як «болгарки», тут же будуть розглянуті варіанти звичайних шліфувальних машин.
При роботі із зачистки поверхні можуть застосовуватись різні насадки, абразивні матеріали та шліфувальні круги. Для шліфування та полірування поверхні застосовуються різні типи машин, вибір яких залежить від характеру виконуваних робіт. Для грубого шліфування підходять шліфувальні машини Makita великої потужності, для більш ретельного полірування поверхні застосовуються менш потужні машини, але якість виконуваних робіт буде набагато вищою. Шліфувальні машини, представлені в модельному ряді Makita, можна поділити на кілька основних категорій. Це можуть бути кутові, стрічкові, віброшліфувальні або ексцентрикові машини.
  Кутові шліфувальні машини Makita застосовуються в основному для грубого шліфування або первинного полірування металевих чи бетонних виробів. Крім того, вони можуть застосовуватися для різання та розпилювання різних матеріалів. Серед них можна відзначити шліфувальні машини Makita 9558HN з діаметром диска в 125 мм, цілком придатні для побутового домашнього ремонту, шліфувальні машини Makita GA5030, призначені для роботи по бетону та шліфувальні машини Makita GA9020, незамінні при роботі по металу.   Стрічкові шліфувальні машини Makita служать для шліфування та полірування різних поверхонь за допомогою склеєної у кругову стрічку поверхні. Стрічкові шліфувальні машини Makita 9910 мають автоматичне центрування та точний хід шліфувальної стрічки та стрічковий привід, що дозволяє витримувати будь-які навантаження за рахунок використання алюмінієвих шестірнів ремінного приводу. Стрічкові шліфувальні машини Makita мають можливість шліфування поверхні навіть біля краю кута, забезпечують при роботі низький рівень шуму та оснащені системою видалення пилу з унікальною конструкцією турбіни вентилятора та пилозбірника зі струбцинами. 
  Віброшліфувальні машини застосовуються для кінцевого шліфування та полірування різних поверхонь. Основою такої машини є поверхня, що обертається, або підошва, що здійснює зворотно-поступальні рухи. Інакше такий тип машин називається плоскошліфувальним. Вібраційні шліфувальні машини Makita BO3710, завдяки своїй компактності, вважаються найбільш зручними в експлуатації серед свого класу. Мала амплітуда коливань робить якість шліфування відповідним найвищим вимогам, а рівень шуму під час роботи знижується до граничного мінімуму завдяки вдосконаленій системі погашення вібрації. Вібраційні шліфувальні машини Makita 9046 мають потужний двигун в 600 Вт, що дозволяє знімати більший полірувальний шар. Завдяки особливостям конструкції дана модель довгий час не потребує технічного обслуговування і може працювати безперебійно в будь-яких умовах. Цьому сприяє і пилозахисний корпус з окремим відсіком для турбіни пилососу. Відсутність вібрацій при роботі забезпечується за допомогою системи демпфування нового типу.  
  В основі ексцентрикового типу шліфувальних машин лежить принцип обертального ефекту ексцентриків, які можуть зачищати поверхні високої складності та можуть застосовуватися як під час роботи з металом, бетоном, так і з деревом або пластмасами. Ексцентрикові шліфувальні машини Makita BO5041 мають просту заміну шліфувальних листів за рахунок з'єднання типу «липучка». Якість роботи контролюється за рахунок можливості здійснювати шліфування та полірування за допомогою однієї руки. Дана модель має можливість знімання оброблюваного матеріалу великої глибини. Безпека конструкції забезпечується гальмом вибігу, яким оснащено шліфувальне коло. Ексцентрикові шліфувальні машини Makita BO6040 також призначені для зняття шару великої глибини, що досягається за рахунок застосування примусового приводу зі зниженням передавального числа, що є незамінним при знятті товстого шару фарби або видалення іржі. Модель має електронну стабілізацію числа оборотів та обмежувач пускового струму.
Онлайн курсы IT