Пилососи Makita

Акція
Пилосос Makita VC2512L
VC2512L
Особливості моделі Makita VC2512L:Забезпечує клас L чистоти повітря для виробничих приміщень за євро..
0
7359.00грн. 6850.00грн.
Пилосос Makita VC2000L
VC2000L
Особливості моделі Makita VC2000L:Професійний пилососДля сухого та вологого збирання Напівавтоматичн..
0
8678.00грн.
Пилосос Makita VC3011L
VC3011L
Особливості моделі Makita VC3011L:Забезпечує клас L чистоти повітря для виробничих приміщень за євро..
0
10909.00грн.
Пилосос Makita VC3210LX1
VC3210LX1
 Особливості моделі Makita  VC3210LX1:Автоматична система пуску Самоочисний фільтрСис..
0
15497.00грн.
Пилосос Makita VC3012L
VC3012L
Особливості моделі Makita VC3012L:Забезпечує клас L чистоти повітря для виробничих приміщень за євро..
0
18581.00грн.
Пилосос Makita VC4210LX
VC4210LX
Особливості моделі Makita VC4210LX:Компактний універсальний пилосос, дуже зручний для роботи в майст..
0
25321.00грн.
Пилосос Makita VC2211M
VC2211M
Особливості моделі Makita VC2211M:Забезпечує клас M для частинок пилу менше 0,01 мкмДля сухого та во..
0
26382.00грн.
Пилосос Makita VC3211H
VC3211H
Особливості моделі Makita&VC3211:Нова автоматична система очищенняМожливість збору рідиниМережевий ш..
0
28093.00грн.
Пилосос Makita VC3211HX1
VC3211HX1
Особливості моделі Makita VC3211HX1:Нова автоматична система очищенняМожливість збирання рідиниМереж..
0
36056.00грн.

БУДІВЕЛЬНІ ПИЛОСИ MAKITA


Пилосос Макіта промисловий як неоціненний помічник на виробництві


універсальний пилосос макітаПід час ремонту або будівництва сміття та пил неминучі. Це факт. Але ніхто з людей, що знаходяться в приміщенні, не хоче вдихати дрібнодисперсний пил і будь-який інший пил взагалі, щоб наражати на небезпеку органи дихання, зору та слизової оболонки, та й потрапляння пилу та бруду всередину виробничого обладнання небажано, оскільки це значно скорочує термін експлуатації техніки. Великі відходи будівельного сміття, які залишаються під час ремонтних чи будівельних робіт, не пройдуть у всмоктувальний патрубок побутової моделі пилососу. До того ж, часті випадки, коли в приміщенні, запиленому спеціальними матеріалами, існує небезпека займання. Для вирішення всіх перерахованих проблем був винайдений промисловий пилосос для будівельного сміття, конструктивно влаштований як звичайний побутовий агрегат для домашнього прибирання, тільки більший, з великою кількістю спеціальних насадок і розрахований на швидке всмоктування більшого обсягу будівельного сміття та пилу.

Якщо пилосос Макіта купити для вас – завдання № 1 і ви, немов витязь на роздоріжжі, який пилосос купити, відгуки вивчаючи на спеціальних форумах, то, поза всяким сумнівом,   Чудовим вибором стане японська торгова марка Макіта, пилосос у якої представлений як в мережевий, так і в акумуляторній версії (повітродувка для прибирання сухого сміття та листя).


Будівельний пилосос Makita: модифікації та особливостіПерш ніж пилосос Макіта купити в магазині або через інтернет, варто докладніше вивчити, який купити пилосос Makita, вибравши його саме відповідно до ваших будівельно-ремонтних завдань. <!--more-->

макіта 440 пилососЗа призначенням обладнання ділиться на:
 • для сухого прибирання
 • миючі
 • універсальні (інтернет магазин Makita-Online від офіційного дилера японського бренду в Києві рекомендує модель Макита 440 або 448).

При виборі зверніть увагу на такі характеристики пилососів:
 • Потужність всмоктування, що визначає продуктивність агрегату.
 • Сила всмоктування (розрядження), при збільшенні якої можна прибирати більш важкі сміття та пил.
 • Об'єм бака для сміття дозволяє заощадити час чищення, тому що не потрібно зупинятися для спорожнення врахуйте, що якщо потрібно прочистити димар, прибрати горючі рідини та вибухонебезпечний пил, то промисловий агрегат для пиловсмоктування використовувати не можна.  

  На пилососи ціни залежать від типу джерела енергії (електродвигун або живлення від акумуляторних батарей), а також призначення по виду та складу пилу. Чим небезпечніший хімічний склад пилу, тим ціна на пиловловлююче обладнання вище.

  Те, який перед вами пилосос промисловий, має підказати вам назву, в якій за відповідною літерою відразу видно класифікацію агрегату:
  • L – Для прибирання запиленої місцевості з невеликою небезпекою забруднення (дрібнофракційні залишки гіпсу, глина, слюда, сульфати кальцію, зубна паста, фарба, лак, деякі добрива).
  • M – Для збирання нікелевих, бляшаних, дерев'яних стружок та пилу, мідного дроту та марганцю, – це так званий середньонебезпечний пил середньої фракції.
  • H – Для збирання небезпечних хімічних сполук (цвіль, бактерії, мікроби, віруси, барвники, свинець, консерванти, ДСП, азбест, канцероген). Все перераховане відноситься до класу пилу з високим ступенем фракції. Потужний фільтр – ось що головне для такого обладнання з підвищеними вимогами через роботу з високонебезпечним пилом.

  Де купити пилосос Макіта? пилосос для будівельного сміттяОригінальні будівельні пилососи Макіта дилерський інтернет магазин Makita-Online у ​​Києві пропонує в найбільш повному асортименті та за вигідними цінами, а також із прямою заводською гарантією терміном 36 місяців, з можливістю обслуговування та ремонту в умовах столичного авторизованого сервісного центру.

  Тут же можна придбати на заміну фільтри та мішки для пилососу Макіта – це ті витратні матеріали, які необхідно час від часу змінювати, інакше очищення приміщення стане недостатнім ефективним.

Онлайн курсы IT