Полірувальні машини Makita

Полірувальна шліфувальна машина Makita GV6010 в картонній коробці
GV6010
Полірувальна шліфувальна машина Makita GV6010 - ідеальний віброшліфувальний мережевий інструмент, що..
0
3149.00грн.
Полірувальна шліфмашина Makita SA7000C в картонній коробці
SA7000C
Особливості полірувальної шліфмашини Makita SA7000C: Компактний, легкий інструмент з новим пот..
0
8339.00грн.
Полірувальна шліфмашина Makita PV7000C в картонній коробці
PV7000C
Особливості полірувальної шліфувальної машини Makita PV7000С: Інструмент для обробки фарбовани..
0
10261.00грн.
Полірувальна шліфувальна машина Makita 9237CB в картонній коробці
9237CB
Полірувальна шліфувальна машина Makita 9237CB виконує фінішну обробку поверхонь різних заготовок. Ін..
0
11513.00грн.
Полірувальна шліфувальна машина Makita PW5000CH в картонній коробці
PW5000CH
Особливості полірувальної шліфувальної машини Makita PW5000CH: Для шліфувальних дисків діаметр..
0
14999.00грн.

Полірувальні машини Makita
ПОЛІРУВАЛЬНІ  ШЛІФМАШИНИ Makita


Як вибрати полірувальну машину Макіта


Полірувальна шліфувальна машина Makita 9237CB Київ ціна

Ручна електрична полірувальна машина – що це за інструмент? Така цікавість може виникнути тільки у новачка чи людини, далекої від техніки. Тоді як будь-який професійний співробітник автосервісу знає, як працює цей інструмент і для чого він призначений – це механізація фінішного шліфування поверхонь, зокрема кузовної частини автомобіля, який по закінченню робіт сяятиме, наче діамант чистої води. Якщо вам потрібна хороша і безвідмовна полірувальна машина, яку порадить київський інтернет-магазин Makita-Online - і це буде японська торгова марка Makita, так як японські конструктори заводу цього бренду вражають бездоганною якістю збірки за відмінну ціну. Бренд Макіта входить до ТОП-3 тих торгових марок, чиї інструменти для полірування найчастіше вибирають і купують користувачі у всьому світі.

Ручне полірування автомобільного кузова – якщо ви хоч раз робили цю процедуру самотужки, то на Наступного разу вам точно знадобиться полірувальна машина Макіта - як користуватися нею, ви вже приблизно уявляєте, тому що проробили всю роботу з додатком чималих фізичних зусиль, поки корпіли з ганчірочкою в руці біля свого автомобіля. Тепер за вас це буде робити потужний допоміжний інструмент з високими оборотами та якісним оснащенням – професійне мережеве обладнання Makita. Причому, застосовується такий інструмент не тільки в автосервісі, де можна, як полірувати поверхню кузова, так і закласти дрібні подряпини на фарах і скла, але і може бути використана в побуті для полірування меблів, піаніно, кам'яних і металевих поверхонь (підвіконня, стільниці, кухонне начиння та столове приладдя, інше). <!--more-->

Японська полірувальна машина - купити кращу


Одвічне питання потенційного покупця: полірувальна машина Макіта - яка краще? Тут у питанні, головне, додати: краще для ваших завдань?

 • Потужність, якою володіє полірувальна машина, які обороти у електродвигуна, а також, чи можна регулювати кількість оборотів. Моделі Макіта мають діапазон потужності електромотора 440-1600 Вт, а обороти в деяких моделях можуть регулюватися, причому, наприклад, бестселер модельного ряду японського бренду - Makita 9227CB оснащена 6-позиційним регулятором швидкості для роботи з матеріалами з різною щільністю. При значенні 1000 об/хв починають зникати подряпини на поверхні кузова, а на більш високих швидкостях (близько 3000 об/хв) з'являється той бажаний блиск, як у нового авто. Скільки коштує полірувальна машина для авто, також визначається потужністю двигуна та швидкістю обертання, а також наявністю стабілізації оборотів,   щоб швидкість обертання не змінювалася, коли інструмент притискається до поверхні, що полірується.
 • Вага інструменту. Японські інструменти полірування можуть важити від 1 до 3,5 кг. Чим вище потужність виробу, тим важчий інструмент,
 • Оптимальна модель для масового застосування працівниками автосервісу – полірувальник з двигуном близько 1000 Вт та вагою в діапазоні 2,5–3 кг.
 • Спектр застосовуваних насадок. Чим більше приладдя можна використовувати, тим більше інструмент багатофункціональний. SA7000C" hspace="5" align="right" width="300" vspace="5" />Очікуваний термін та зручність експлуатації, що визначаються такими конструктивними характеристиками, як якісно виготовлений редуктор та обмежувач пускового струму, що виключає ривки при запуску або перемиканні Чим полірувальна машина відрізняється від болгарки Makita?
  Помиляються ті, хто відповідає на це питання, що це – одне й те саме. Болгарка як полірувальна машина не підходить, тому що у УШМ занадто велика кутова швидкість (понад 10000 об/хв), значення якої не підходить для полірування (припустиме значення 3000 об/хв). Шліфування за допомогою болгарки не відполірує, а, як мінімум, зніме кілька міліметрів верхнього шару поверхні і навіть може пошкодити її. Деякі болгарки мають регулятор швидкості обертання, наприклад, Makita 9565CLR, - тільки їх можна застосувати для полірування, хоча справжнім призначенням УШМ все-таки вважаються пильні та шліфувальні роботи.
  Купити Полірувальна Шліфмашина Makita PV7000C


  Чим полірувальна машина відрізняється від шліфувальної?


  Часто фахівці-початківці, яким потрібно робити фінішне полірування, не відразу розуміють різницю між шліфуванням і поліруванням, що в результаті шкодить якості виконаних робіт. Шліфувальні роботи за допомогою абразивних насадок вирівнюють поверхню заготовки із твердих матеріалів. Полірування – максимальне згладжування поверхні з досягнення характерного блиску. Тобто, по черговості виконується nbsp; шліфування, що видаляє зазубрини, окалини, шари старої фарби, нерівності і задирки, а потім полірування, яке вважається фінішною операцією, що робить остаточне вирівнювання поверхні і матову поверхню перетворює на сяючий глянець. Як і болгарки, шліфувальні інструменти працюють на занадто великих обертах, щоб виконувати полірування.

  Основлений плавним регулюванням швидкості дриль як полірувальна машина може застосовуватися, якщо застосувати необхідне оснащення. Також знадобиться безліч додаткових коштів (скотч, ганчірки, газети, серветки). Це не так професійно та зручно, як застосування призначених для полірування інструментів Макіта, тому такий спосіб можна застосовувати, якщо потрібно зробити разові роботи в побутових умовах.
  Купити Makita GV6010 полірувальна шліфувальна машина

  Машина полірувальна Makita – як вибрати у Києві?


  Тепер ви вже знаєте, як влаштовано полірувальну машину Макіта, яку вибрати модель. Залишилося визначитись із продавцем. Компанія Makita-Online – це столична фірма, яка має офіційний статус японського бренду     в Україні. Всі інструменти оригінальні, мають пряму заводську гарантію терміном 36 місяців і є у наявності на складі.