Компресори Makita

Компресор Makita MAC610
MAC610
Особливості моделі Makita MAC610:Компактний компресор, ідеальний для малих гвоздезабивних пневматичн..
0
9790.00грн.
Компресор Makita AC1350
AC1350
Особливості моделі Makita AC1350:• Компактний компресор, ідеальний як переносне джерело стиснутого п..
0
16999.00грн.

Компресори Makita
Компресори Makita: на що орієнтуватися і що вимагати від інструмента?

Компресор використовується для роботи «у парі» з іншими змінними інструментами, які потребують стисненого повітря. Зокрема, цей інструмент відмінно впорається з такими видами робіт, як:

Фарбування (автомобіля і т.д.): нанесення лаку, фарби або грунтовки за допомогою фарбопульту
Продувка пристроїв та агрегатів
Робота з полірувальним і шліфувальним пневмоінструментом. складів
Робота з гайковертом

Найбільш необхідний даний інструмент для роботи в гаражі або автомайстерні. Клас інструменту (побутовий або професійний), природно, необхідно вибирати, виходячи з власних запитів. Якщо інструмент буде використовуватися пару-трійку разів у півроку, побутова модель цілком підійде, але якщо у Вас комерційна автомайстерня, рекомендуємо вибирати професійну модель, оскільки вона має більш потужний потенціал.

Гвинтовий і поршневий компресор: що краще?

Компресори можна класифікувати на вигляд. Вони можуть бути гвинтові та повітряні (або поршневі). Для комерційного використання фахівці рекомендують вибирати гвинтові моделі, оскільки, незважаючи на свою вищу вартість, вони надзвичайно електроекономні – Ви заощадите до 30% споживаної електроенергії. Поршневі моделі відрізняються простотою та зручністю в експлуатації. Залежно від того, як Ви плануєте використовувати компресор, потрібно вибирати вид та модель виробу. Зверніть увагу, повітряні компресори можуть бути двох видів:

Масляні 
Безмасляні 

Другий вид, як правило, застосовують для найпростіших видів робіт. Дуже важливо – короткі підходи до роботи, оскільки якщо оператор надзвичайно довго експлуатуватиме інструмент, можливий перегрів. Масляні моделі використовуються для більш важких робіт.

Під час купівлі повітряного компресора необхідно враховувати такі характеристики:

Споживана потужність 
Електроживлення 
Продуктивність 
Обсяг ресивера 

Знаючи всі нюанси, а також визначившись із необхідністю використання даного інструменту, Ви можете зробити замовлення за допомогою нашого інтернет-магазину. Ви зможете вибрати зручні для Вас способи оплати та доставки інструменту в максимально оптимальні терміни.