Гайковерти Makita

Гайковерт ударний Makita 6904VH
6904VH
Особливості моделі Makita 6904VH:Вага — всього 1,8 кг завдяки компактній конструкціїШпіндель — квадр..
0
9799.00грн.
Гайковерт ударний Makita 6905H
6905H
Особливості моделі Makita 6905H:Шпиндель — квадрат 1/2" Оптимальне розташування центру тяжіння ..
0
10414.00грн.
Гайковерт ударний Makita TW0200
TW0200
Особливості моделі Makita TW0200:Нове покоління ударних гайковертів з крутним моментом 200 НмМіцний ..
0
12411.00грн.
Гайковерт ударний Makita TW0350
TW0350
Особливості моделі Makita TW0350:Нове покоління ударних інструментів з крутним моментом — 350 НмМіцн..
0
13192.00грн.
Гайковерт ударний Makita 6906
6906
Особливості моделі Makita 6906:Шпиндель — квадрат 3/4" для всіх стандартних інструментівНезважа..
0
20335.00грн.
Гайковерт ударний Makita TW1000
TW1000
Особливості моделі Makita TW1000:Нове покоління ударних інструментів з крутним моментом 1000 Нм ..
0
30462.00грн.

Гайковерти Makita
ГАЙКОВЕРТИ

НАДІЙНІСТЬ І ЯКІСТЬ – ГАЙКОВЕРТИ MAKITA 
<!--more-->
На завершальному етапі будівельних робіт : покриття дахів, монтаж, обшивка стін з металу, дерева або пластику застосовуються гайковерти. Це особливий тип будівельного інструменту з електричним або пневматичним приводом, призначений для загвинчування елементів кріплення.
Серед різноманітності моделей, представлених вітчизняними та зарубіжними виробниками, за співвідношенням ціни та якості виділяються гайковерти Makita. Серед гайковертів можна виділити два основних типи - гайковерти статичної та ударної дії.

Гайковерти Makita статичної дії застосовуються, перш за все, при конвеєрному складанні. Особливістю такого типу є велика вага, що вимагає наявності спеціальної підвіски та сильної вібрації при роботі. Гайковерти Makita ударної дії не вимагають особливих пристроїв для монтажу, легкі, мобільні та можуть застосовуватись при будь-яких будівельних роботах. Особливості конструкції дозволяють до мінімуму знизити вібраційний ефект та полегшити працю робітника.

За принципом роботи розрізняються електричні та пневматичні гайковерти, а також акумуляторні та мережеві. Пневматичні гайковерти Makita використовуються при роботах, що вимагають точної затяжки гайок, наприклад, при збиранні автомобілів. Пневматичні гайковерти Makita, крім будівельної сфери, можуть застосовуватися також в автомобілебудуванні, лісовій та суднобудівній галузях.
В основі цього типу будівельного інструменту лежить створення моменту, що крутить, за рахунок ударно-імпульсного впливу.
Електричні гайковерти Makita мають у своїй основі статичний принцип дії, що дозволяє закручувати та відкручувати гайки з постійним зусиллям. Цей тип гайковертів дає можливість швидко та якісно здійснювати роботи будь-якого ступеня складності. Акумуляторні ударні гайковерти Makita призначені для автономної роботи далеко від стаціонарних ліній електропередач, наприклад, при будівництві котеджних селищ. Для постійної роботи достатньо лише час від часу заряджати акумулятори або просто змінювати акумуляторні батареї. Мережеві ударні гайковерти Makita, на відміну від акумуляторних, не вимагають періодичного підживлення та мають можливість підключення до звичайної електричної мережі. На нашому сайті представлені в основному акумуляторні ударні гайковерти Makita та мережні ударні гайковерти Makita. Це пояснюється тим, що саме акумуляторні та мережеві гайковерти Makita ударного типу є найбільш популярними як серед любителів, які роблять домашній ремонт, так і професіоналами будівельної справи. Акумуляторні ударні гайковерти Makita BTW251RFE мають спеціально розроблену фірму Makita Li-Ion акумулятори, діодне підсвічування та ергономічну рукоятку, що дозволяє продовжувати будівельні роботи без обмеження за часом. Якість роботи досягається завдяки високій швидкості крутного ефекту – 230 Нм.

Акумуляторні масляно-імпульсні гвинтоверти Makita BTS130RFE, також оснащені Li-Ion батареями, вважаються одними з найбезшумніших серед електроінструментів цього виду. Досягається ефекту погашення вібрації завдяки тому, що імпульс передається через масляний ударний механізм, що сприяє тривалій роботі інструменту. Акумуляторні ударні гвинтоверти Makita 6990DWAE, незважаючи на низький рівень крутного моменту - 90 Нм, мають ряд переваг, перш за все, мобільність і легкість - всього 1,4 кілограма, що робить цю модель електроінструменту незамінним при роботі в обмежених умовах.

Мережеві ударні гайковерти Makita 6951 відрізняються легкістю та зручністю в експлуатації та шестигранним тримачем патронного типу, що дозволяє застосовувати різні типи насадок. Швидкість обертів контролюється спеціальною електронною системою, а для безпеки розроблено систему автоматичного гальмування двигуна. Мережеві ударні гайковерти Makita TW0350 є вдосконаленою модифікацією моделі Makita 6905H. Новинкою цієї моделі вважається наявність імпульсного режиму обертання шпинделя, металевий корпус та захисна гумова накладка на редукторі, що забезпечує безпеку роботи. Для підвищення рівня безпеки служить і гумова рукоятка, і наявність інших захисних пристроїв. Мережеві ударні гайковерти Makita TW1000 мають потужність 1300 Вт, що помітно виділяє цю модель серед іншої продукції електроінструментів Makita. До переваг Makita TW1000 можна віднести реверсивну ударну систему і подвійну ізоляцію корпусу гайковерта, що підвищує безпеку роботи. Всі гайковерти Makita сертифіковані та мають гарантію безперебійної роботи.