Дрилі Makita

Дерлі Makita


Якісний дриль makita є найпопулярнішим інструментом, як у аматорській майстерності, так і у професійній будівельній справі. Фірма, що випускає дрилі макіта має свої представництва по всьому світу, забезпечуючи споживачів якісним і порівняно недорогим інструментом.

Ефективний дриль макіта грамотно поєднує в собі головні показники хорошого інструменту: висока потужність; швидкість обертання; максимальний діаметр свердління в різних полотнах; вага і габарити.
Назва говорить сама за себе – це дриль макіта, що має середні головні характеристики. Також знаходить своє застосування в побуті, але вже може користуватися попитом серед професійних будівельників, залежно від специфіки виконуваної ними роботи. Такий дриль може виконувати функцію удару, але тільки з метою швидкого виконання своєї роботи, а не краху, дроблення матеріалів, які є роботою для перфоратора. Існують моделі з електронним керуванням процесу, який допомагає регулювати глибину отворів. До цього класу відносяться дрилі макіту високої потужності (від 500 Ватт) і продуктивності, що мають можливість працювати не тільки з м'якими матеріалами, але і з цеглою, бетоном. Такий дриль найчастіше ударний, і називається вже дриль-перфоратор, може виконувати більш складну і тривалу роботу.
У зв'язку з цим дриль makita має ряд захисних пристроїв і пристроїв:
матеріали внутрішніх деталей міцніші;
/> більш навантажені передавальні ланки;
міцний зовнішній корпус з невеликою теплопровідністю;
додаткові елементи управління для простоти в користуванні;
захисні накладки для зменшення шуму та вібрації.

Маючи всі ці переваги, ці моделі здатні на тривале використання, але кожен додатковий плюс збільшує загальну вагу конструкції та вартість. на руки та на гаманець.