Електропили ланцюгові Makita

Електропила ланцюгова Makita UC3041A
UC3041A
Особливості моделі Makita & nbsp; дозволяє користувачеві легко перевіряти рівень маслаЕргономічна пе..
0
6354.00грн.
Акція
Електропила ланцюгова Makita UC4041A
UC4041A
Особливості моделі Makita UC4041A:   Великий отвір масляного бака дозволяє користувачу..
0
7299.00грн. 6355.00грн.
Електропила ланцюгова Makita UC3541A
UC3541A
Особливості моделі Makita & nbsp; дозволяє користувачеві легко перевіряти рівень маслаЕргономічна пе..
0
6645.00грн.
Електропила ланцюгова Makita UC3551A
UC3551A
Особливості моделі Makita & nbsp; дозволяє користувачеві легко перевіряти рівень маслаЕргономічна пе..
0
8717.00грн.
Електропила ланцюгова Makita UC4051A
UC4051A
Особливості моделі Makita & nbsp; дозволяє користувачеві легко перевіряти рівень маслаЕргономічна пе..
0
8854.00грн.
Електропила ланцюгова Makita UC4551A
UC4551A
Особливості моделі Makita & nbsp; дозволяє користувачеві легко перевіряти рівень маслаЕргономічна пе..
0
8937.00грн.

Електропили ланцюгові Makita

Електропили Makita

Ланцюгова електропила makita застосовується в тих випадках, коли є можливість підключення до електрики, а також при необхідності роботи в замкнутому просторі - лісозаготівельний завод, будинок і т.д. У цьому випадку ланцюгова електропила дуже наочно демонструє нам одну зі своїх найголовніших якостей – низький рівень шуму під час роботи. Позитивності електропил Makita: низька шумність у процесі роботи, невисока ціна, простота в роботі та обслуговуванні. До недоліків можна віднести обов'язкову наявність джерела електрики прив'язує до певного місця роботи, чутливість до стрибків і перепадів напруги.
< !--more-->
Ланцюгова електропила макіта просто незамінна при роботі в закритих приміщеннях (цехах, ангарах), тому як використання там бензинового інструменту загрожує наслідками. Електропили макіта не вимагатимуть значних грошових та інших витрат в експлуатації — не потрібно купувати бензин, заправляти інструмент. Особливого догляду електропилки makita також не вимагає, важливо просто не перевантажувати її. Якщо немає перебоїв з електричною мережею і довжини кабелю достатньо для переміщення по заданому простору, то вибір очевидний - це електропила макіту. Особливо хороша ланцюгова електропила для застосування на дачній ділянці. Пояснення тут досить зрозуміле – пила не потребує приготування паливної суміші, як наслідок, експлуатувати таку пилку набагато простіше та дешевше. А крім цього, ланцюгова електропилка при своїй роботі не буде змушувати Вас дихати вихлопними газами.
 

bottom: 0px; margin-left: 0px; normal">Технічні характеристики, що визначають вибір:


потужність

Є визначальним параметром, що відповідає за продуктивність. Діапазон потужності знаходиться в межах 1800–2000Вт.

двигун

Електропила makita оснащена якісним двигуном, який гарантує безперебійну роботу, при правильній експлуатації. Дуже важливе значення має місце знаходження двигуна – поширене поздовжнє розташування. Це забезпечує найкращий баланс центру ваги – вага розподіляється рівномірно, по всій довжині інструменту.
довжина шини
Варіюється в межах від 30 до 40 см. Від цієї величини залежить максимальний діаметр стовбура дерева, який можна розпиляти.
довжина мережевого кабелю
Обмежує переміщення у просторі на радіус, що дорівнює своїй довжині. Але ця проблема легко вирішується за допомогою звичайного подовжувача.
вага
Коливається в межах від 3 до 5 кг. Якщо має бути легка нетривала експлуатація, то немає необхідності купувати інструмент високої потужності з набором додаткових функцій - все це ускладнює конструкцію. weight: bold; font-style: normal; font-variant: normal; line-height: normal; font-size: 10pt">Електропила Makita може застосовуватися:
  • для садово -дачного використання,
  • для індивідуальних будівельних робіт по дереву,
  • для професійного будівництва або лісозаготівель.

Підсумовуючи вищезазначене, умовно сферу застосування таких пилок можна розділити на чотири класи: теслярські роботи, дача та сад, лісопереробка та будівництво. Побутова модель пили відмінно впорається з будь-якими поставленими завданнями в саду та у теслярських роботах. А ось для лісопереробки та будівництва більше підійдуть професійні пилки. Зазначимо при цьому, що умови експлуатації дуже відрізняються, проте ланцюгова електропила makita чудово впорається з будь-якою роботою.
Ще одна перевага електропили макіту, про яку не можна не згадати – це екологічність. Електропила макіту не завдає шкоди навколишньому середовищу, на відміну від бензопили, яка забруднює її продуктами горіння палива.