Болгарки КШМ Makita


Болгарки Макіта в офіційному магазині


Болгарка Makita GA9020RF 230Зараз кутові шліфувальні машини Макіта для різних відрізних і шліфувальних робіт, скорочено УШМ, випускаються всіма відомими європейськими та азіатськими брендами, але серед інших своїми конкурентними перевагами виділяється японська , міцна, компактна і легка на вагу і в управлінні кутова шліфувальна машина для побутового та професійного застосування. Цій потужній шліфувальній машині під силу впоратися з будь-якими матеріалами: бетон, цегла, деревина, метал, кераміка, штучний та натуральний камінь, композитні матеріали. Застосовуються японські шліфувальні машини в побутових та професійних цілях. Назва «болгарка» походить від перших кутових шліфувальних машин, які вперше в 70-х роках минулого століття потрапили в СРСР саме з Болгарії, хоча як інструмент для різання та шліфування різних поверхонь, УШМ з'явилися ще в Німеччині в 40-х минулого століття в корпорації AEG .

Конструктивно електроінструмент має корпус-рукоятку циліндричної форми зі зручним хватом, у більшості варіантів оснащений додатковою бічною вібропоглинаючою рукояткою з гумовою поверхнею. Усередині встановлено потужний електродвигун, захищений від перегріву та перевантажень. Подвійна ізоляція корпусу дозволяє використовувати УШМ при підключенні до систем електропостачання без заземлення розеток. Моделі від Makita оснащені лабіринтними вентиляційними отворами, які надійно захищають шарикопідшипники, передачу та двигун від пилу та механічного бруду, які неминуче виникають під час відрізних та шліфувальних робіт. Для роботи в екстремальних умовах якір оснащений зигзагоподібним покриттям, а статор має посилену ізоляцію. Для забезпечення безпеки роботи з пристроєм у багатьох моделях є легкознімний захисний кожух. <!--more--> src="http://www.m-online.kiev.ua/images/thumbs/0011782.jpg" alt="Болгарка Makita" hspace="5" align="right" width="300" vspace="5 " /> При виборі розуміння розшифровок індексів значно полегшує підбір відповідної моделі:

 • S – Safe Start.  Наявність таких літер в індексі моделі УШМ означає, що ваша модель оснащена опцією безпечний старт, що полягає в обмеженні пускового струму для плавного пуску. Фіксація шпинделя для захисту від повторного запуску. Ці параметри є бажаними, якщо ви хочете користуватися гарантовано безпечним електроінструментом.  Такий закладений функціонал спрацьовує тоді, коли кутова шліфувальна машина Makita з курком, що залишився в положенні «вкл», перестала працювати через відключену електроенергію, а потім, через яке- той час подача харчування відновилася. Завдяки безпечному старту, УШМ не ввімкнеться знову, поки ви не вимкнете її, пересунувши курок у положення «викл» і не ввімкніть знову.
 • R – Reconstruction. Модернізована конструкція – моделі нового покоління, в яких у вузлових елементах проведено роботи з удосконалення надійності та безпеки шліфувальної машини.
 • F – Фланець. Наявність швидкозатискної гайки-суперфланцю дозволяє легко та без застосування допоміжних інструментів замінити оснастку. Достатньо відкрутити та затягнути диск, просто потягнувши на себе.
 • K – Кофр. Модель оснащена фірмовою валізою MakPac для зручного транспортування електроінструменту та оснащення.
 • C – Speed ​​Control. Такий індекс означає наявність електроніки, що стабілізує кількість обертів. При роботі електроінструменту, якщо оберти падають, електронна система збільшує струм на двигун, тим самим регулюючи задане постійне число обертів, необхідне обробки цього типу матеріалу.
 • V – Variable. У моделі з індексом «V» є колесо, яке може регулювати обертів.
Болгарка Макіта
 • 01 – наявність у назві моделі цифр «01» в кінці найменування означає, що в комплект поставки включена додаткова бічна антивібраційна рукоятка, а задня рукоятка має поворотний механізм на 90 градусів.
 • H - УШМ з індексом "H" оснащені в базовій конструкції муфтою ковзання SJS (Super Joint System). Дана інноваційна система приводу з муфтою забезпечує відсутність ривків при старті та роботі, а також ефективно гасить вібрації. Принцип роботи системи – спіральна пружина передає зусилля якоря на конічну шестерню, виконуючи роль муфти ковзання. L – моделі зі зменшеною швидкістю обертання шпинделя. P – моделі з наявністю панельного вимикача. /li>
 • N – Редуктор з невеликим поворотним корпусом, може встановлюватись у 4 різних положеннях (з поворотом на 90 градусів). Це гарантує зручність та ефективність роботи з інструментом.
 • Z – Zero. Бюджетні варіанти, в базовій поставці відсутні аксесуари (сумки, кейси). "font-style: italic;">болгарки Makita у всіх загальноприйнятих модельних типах, що розрізняються по діаметру кола, 115, 125, 150, 180 і 230 мм, тому для всіх варіантів шліфувальних машин пропонуються оригінальні макитовські види оснастки: від обдирні, полірувальні та зачисні кола, а також щітки. Універсальність і досконалість японських шліфувальних машин гарантує сумісність і бездоганну роботу з колами інших торгових марок. для різання, дисків та щіток для шліфування.

  Болгарка Makita у Києві
  У оснастці для виконання шліфування важлива вже не кромка, а як це інтуїтивно зрозуміло – абразивна робоча поверхня, якою власне виконується шліфування дерева. , металу, пофарбовані поверхні. Шливальні круги мають перфорацію, а основна частина їх кріпиться на болгарку за допомогою надійних липучок, щітки – за допомогою різьбового кріплення на шпиндель M14. Диски для шліфувальних робіт поділяють на три підвиди:
  • Обдирні
  • Зачистні
  • Полірувальні.

  Тут все досить просто:
  Болгарка Makita GA4530 115 мм дзеркальне шліфування по металу
  1. Для зняття старої фарби, лаку, окалини, різних забруднень застосовуємо обдирне приладдя.
  2. Для задирок, шліфування зварних швів на металі використовуємо зачисні диски.
  3. Всі види полірувань, знежирення, загалом, будь-яких делікатних шліфувальних робіт, які не повинні пошкодити поверхню, використовуються полірувальні кола та щітки. Вони можуть бути виготовлені з шліфувальної губчастої гуми або овечої вовни (фінішне дзеркальне полірування), а також з флісу та повсті (щадна полірування, знежирення та шліфування).

  Залежно від геометрії поверхні виробляють тарілчасті та чашкові шліфувальні круги. Чашкові круги виготовлені з твердого металу, застосовуються на малих площинах, як правило, цей тип поверхні застосовується в обдирному оснащенні.

  Болгарки Макіта в Києві за низькою ціною


  На всі вироби в київській компанії «Макіта-Онлайн», у тому числі й електрична болгарка Макіта, ціна встановлюється безпосередньо представництвом Makita в Україні. Тому ви можете бути впевнені, що купити болгарку Макіта, а також диски для неї будь-якого типу в компанії «Макіта-Онлайн», яка є офіційним дилером Makita в Україні, можна за рекомендованим заводом та найкращими цінами в Україні. Тут немає ніяких завищень, навпаки, багато спеціальних пропозицій, сезонних акцій та додаткових предметів оснащення та аксесуарів у подарунок.

  Гарантію, позаплановий ремонт шліфувальних машин, а також запчастини до них можна виконати та придбати в авторизованому сервісному центрі « Макіта-Онлайн».

Онлайн курсы IT