Бензорізи Makita

Бензобур Makita BBA520
BBA520
Особливості моделі Makita BBA520:Проста експлуатація однією людиноюГрунтове буріння для вкопування с..
0
17317.00грн.
Бензоріз Makita EK6101
EK6101
Особливості моделі Makita EK6101:Має чудові силові характеристики, які в сукупності з великим відріз..
0
26460.00грн.
Акумуляторний різьбяр Makita DCE090ZX1
DCE090ZX1
Особливості моделі Makita DCE090ZX1:Акумуляторний інструмент з живленням від двох батарей 18 В.Діаме..
0
27999.00грн.
Бензоріз Makita EK8100WS
EK8100WS
Особливості моделі Makita EK8100WS:Має чудові силові характеристики, які в сукупності з великим відр..
0
28728.00грн.
Бензоріз Makita DPC7331
DPC7331
Особливості моделі Makita DPC7331:Має чудові силові характеристики, які в сукупності з великим відрі..
0
29509.00грн.
Бензоріз Makita EK7301WS
EK7301WS
Особливості моделі Makita EK7301WS:Незалежна від струму або компресораЗастосування у висотному ..
0
30239.00грн.
Бензоріз Makita DPC8132
DPC8132WS
Особливості моделі Makita DPC8132:Має чудові силові характеристики, які в сукупності з великим ..
0
31253.00грн.
Бензоріз Makita EK7651H
EK7651H
Особливості моделі Makita EK7651H:Має чудові силові характеристики, які в сукупності з великим відрі..
0
31714.00грн.

Бензорізи Makita

Бензорези MakitaНавіщо нам потрібен бензорез?
<!--more-->
Сучасна будівельна діяльність включає в себе безліч найрізноманітніших робіт. Якісь із них виконуються за допомогою стандартних інструментів, але часом виникають ситуації, коли перфоратор чи «болгарка» виявляються безсилими. Так, наприклад, що робить невеликий будівельної компанії, якщо виникала нагальна необхідність демонтувати залізобетонні, або кам'яні конструкції. У ряді випадків для цієї мети використовується спеціалізоване обладнання, проте воно є досить дорогим і економічно невигідним. Тим не менш, вихід є, і полягає він у тому, щоб придбати бензорези, які є полегшеними моделями дорогих стенорізних машин, і в даний час набувають все більшої популярності на ринку будівництва та будівельних технологій.
 
Бензорези Makita – це абсолютно необхідне в деяких ситуаціях обладнання, при цьому вони відрізняються невисокою ціною та будуть доступні навіть для невеликих будівельних організацій. Давайте ближче познайомимося з цими чудовими інструментами. За своїм конструктивним виконанням бензорізи нагадують суміш бензопили та «болгарки». Від першої вони отримали у спадок невеликий бензиновий бак та технологію роботи, а від другої – алмазний диск, за допомогою якого й провадяться всі ріжучі роботи. Діаметр диска може бути різним та коливається від 250 мм. і вище залежно від завдань, на вирішення яких придбавається устаткування. З опису стає зрозуміло, що бензорези Makita не потребують централізованих джерел харчування і можуть працювати абсолютно автономно. Сфера їх використання – будь-які види робіт, пов'язаних із різкою конструкцією з різних матеріалів.

Слід враховувати, що Бензорези Makita відносяться до вузькоспеціалізованого типу обладнання, тому при їх купівлі треба точно уявляти, що саме потрібно і де даний інструмент буде задіяний. Для короткочасних робіт цілком підійдуть недорогі бензорізи Makita, наприклад, моделі Makita DPC6411 та DPC610. Вони мають невелику потужність і не розраховані на тривалі навантаження, однак, є оптимальним вибором для побутових цілей. Якщо потрібна велика глибина та ширина розрізу, то найкраще скористатися професійним обладнанням. Представлені в нашому магазині моделі Makita DPC8112 та Makita DPC 7311 розраховані на тривалий час безперервної роботи, мають великий діаметр алмазного диска та підвищену ємність у 4,2 кВт.
Головні переваги, якими володіють бензорези Makita – це невелика вага, ергономічність, зручність у роботі та низький рівень вібраційних коливань, що дозволяє точно та швидко розрізати будь-які конструкції при мінімальних зусиллях. Також зазначимо, що конструкція інструментів розрахована таким чином, щоб із ними можна було зручно працювати за будь-яких умов. Для цієї мети передбачено гнучке регулювання натягу ременя та якісне виконання рукоятки інструменту.
Крім того, не забуватимемо про те, що бензорези працюють від палива з нафтовою основою, тому велике значення має надійність двигуна, його якісне виконання та низькі показники викиду. отруйних речовин. Бензорези Makita в даному плані відповідають усім міжнародним нормам і правилам, і абсолютно безпечні, як для людини, так і для навколишнього середовища.
Бензорези Makita розробляються і виготовляються відповідно до жорстких вимог безпеки. Захисний кожух обладнання виконаний із матеріалів підвищеної міцності, а диск закріплюється таким чином, що ймовірність його сходу вкрай мала. Тому оператор, що працює з інструментом, може бути впевнений у тому, що його безпека та здоров'я оточуючих людей знаходяться під надійним захистом. захист двигуна та інших важливих вузлів від підвищеного забруднення. Пов'язано це з тим, що будь-які роботи з різання конструкцій неминуче пов'язані з утворенням абразивної крихти, яка вкрай негативно впливає на термін служби інструменту. У бензорези Makita вбудована повітряна система очищення, що включає в себе кілька фільтрів, які очищають повітря, що поступає всередину від бруду і пилу і роблять це із максимальною ефективністю. Отже, надійність роботи устаткування, отже, і тривалість його служби значно підвищуються.
  Звичайно ж, всі бензорези Makita мають тривалу гарантію і можуть бути відремонтовані у разі поломки вже після закінчення гарантійного терміну. Разом з тим, ви можете значно продовжити термін безаварійної роботи інструменту, якщо регулярно проводитиме технічне обслуговування та очищення обладнання.