Бензогенератори Makita

Акція
Бензогенератор Makita EG2250A
EG2250A
Особливості моделі Makita EG2250A:Надійний та довговічний 4-тактний двигун Loncin 170F Євро-2 з авто..
0
22200.00грн. 13830.00грн.
Бензогенератор Makita EG2850A
EG2850A
Особливості моделі Makita EG2850A:Надійний та довговічний двигунАвтоматичне регулювання напруги Інди..
0
20352.00грн.
Бензогенератор Makita EG4550A
EG4550A
Особливості моделі Makita EG4550A:Надійний та довговічний 4-тактний двигун Євро-2 з верхнім розташув..
0
35145.00грн.
Бензогенератор Makita EG6050A
EG6050A
Особливості моделі Makita EG6050A:Надійний та довговічний двигунАвтоматичне регулювання напруги Інди..
0
36259.00грн.
Бензогенератор Makita EG5550A
EG5550A
Особливості моделі Makita EG5550A:Надійний і довговічний 4-тактний двигун Loncin 190F Євро-2 з повіт..
0
36608.00грн.
Бензогенератор Makita EG441A
EG441A
Особливості моделі Makita EG441A:Надійний та економічний двигун: Subaru Robin Надзвичайно проду..
0
36801.00грн.

Бензогенератори Makita

бензогенератор Makita EG2850A

Бензогенератори Makita – ваша енергетична незалежність

Надійні бензогенератори Японія виробляє під іменитою торговою маркою Makita. Бренд Макіта заснований майже 100 років тому, ще на самому початку своєї діяльності наголошував на виготовленні електричних двигунів і трансформаторів.

У наші дні електроінструменти та електроприлади Макіта – лідери серед аналогів інших торгових марок. Кожен електричний прилад чи інструмент від Makita – це демонстрація якості, витривалості та довговічності. В епоху перебоїв з централізованими джерелами електроенергії особливе значення надають купівлі. незалежних джерел живлення від японського бренду – таким чином є можливість забезпечити автономний електричний струм для роботи всіх електроприладів у вашому будинку.

<!--more-->

Бензогенератор Макіта – завжди з електрикою


Застосування джерел автономної електроенергії Makita надасть неоціненну енергетичну допомогу вашій родині. Перебої з електроенергією можуть виникнути через низку різних причин:
 • - Несправності в електропроводці в квартирі або будинку.
 • - Аварія на підстанції, що обслуговує централізовано ваш багатоквартирний будинок або заміський будинок .
 • - Стихійні лиха або техногенні катастрофи.

Вище перераховані причини, а також необхідність використання альтернативного джерела енергії, щоб завести двигун автомобіля у разі повної розрядки акумуляторних батарей, а також багато інших причин, коли терміново потрібно забезпечити незалежне джерело, змушують передбачливих людей купити бензогенератор Makita.

Дизельні та бензинові електрогенератори Makita: особливості та переваги


бензогенератор Makita EG441AПристрої, що генерують електроенергію шляхом перетворення механічної енергії за допомогою використання зування електромагнітного поля, забезпечують вас джерелом електроживлення.

Японські моделі джерел незалежної енергії мають такі переваги:
 • - Довговічність ДВС.
 • - Наявність у модельному ряді моделей з постійною та змінною напругою.
 • - Стійкість до стартових навантажень.
 • - Оснащення конденсаторним стабілізатором напруги.
 • - Мобільність, що забезпечує зручність транспортування до місця використання.

За типом палива, генератори Макіта можуть бути:
 • - Дизельні
 • - Бензинові.

В асортимент інтернет-магазину офіційного дилера бренду Makita в Україні, компанії «Макіта-Онлайн», представлені оригінальні японські бензинові моделі, оскільки вони мають наступні переваги в порівнянні з дизельними модифікаціями:
 • - Обійдуться бензогенератори дешево , тому що на бензогенератор ціна нижче, ніж у дизельних моделях.
 • - Почитавши на бензогенератори відгуки, ви можете дізнатися, що це найкращий вибір для використання у побуті, так як споживання як паливо бензину не створює задимлення і шум подібно до дизельних приладів. А сила, що виробляється бензиновими моделями, така, що її вистачить для підключення всіх життєво необхідних приладів у будинку: холодильника, телевізора, комп'ютера, плити та духової шафи, печі НВЧ, електрочайника, праски, бойлера тощо.

  Японський бензогенератор купити в Україні: зробіть правильний вибір


  бензогенератор Makita EG6050AНа що звернути увагу, коли прийнято рішення купити бензогенератор в Україні японського виробництва від торгової марки Makita? Існує кілька ключових моментів: - Матеріал, з якого виконаний корпус блоку циліндра. Віддайте перевагу більш доступним за ціною моделям з алюмінієвим блоком – це оптимальний варіант для використання в режимі, що щадить. Якщо ж планується споживання протягом тривалого часу і з великими навантаженнями, тоді ваш вибір – чавунний корпус циліндра.
 • - Синхронний або асинхронний тип. Синхронні модифікації налаштовані тривале використання. Тоді як асинхронні використовуються для чутливої ​​техніки (наприклад, комп'ютер), так як не створюють стрибків напруги в електроенергії, що генерується.
 • - Розмір потужності: для побутового використання (підключаються різні електроприлади у великій кількості) - до 2 кВт, для заміського будинку та приватного будівництва – до 6 кВт, для масштабних будівництв – 8–25 кВт, nbsp; для промислового використання – понад 1000 кВт.
 • - Ручна або автоматична система запуску. За наявності автозапуску генератор запуститься сам, як тільки в мережі буде перебій роботи централізованої системи енергопостачання. Із відновленням роботи електромережі автономне джерело живлення автоматично відключиться. Будучи не лише офіційним дилером, а й організатором власного авторизованого сервісного центру, завжди є можливість забезпечити ремонт бензогенераторів та придбати необхідні запчастини для бензогенераторів Makita.