Акумуляторні дрилі Makita

Makita DA332DZ Акумуляторний кутовий дриль
DA332DZ
Особливості моделі Makita DA332DZ:Компактний дизайн, всього 63 мм робочої висотиЕргономічна прогумов..
0
4089.00грн.
Makita DDA460ZK Акумуляторний кутовий дриль
DDA460ZK
Особливості моделі Makita DDA460ZK:Потужний двигун постійного струму безщіткового типуМалое тепловид..
0
18999.00грн.

Акумуляторні дрилі Makita

Акумуляторні дрилі Makita


Дрель-шуруповерт Makita користується величезною популярністю серед споживачів. Особливий інтерес викликає акумуляторний дриль-шуруповерт Makita через свої унікальні здібності. За допомогою такого інструменту можна виконувати будь-які нескладні роботи зі з'єднання матеріалів. Універсальність, яку забезпечує шуруповерт акумуляторний makita дозволяє заощаджувати час і гроші покупців, гарантуючи якісне виконання роботи. #0099ff;text-decoration: underline;">makita 6271 dwae, є мобільним інструментом. Існують моделі, що працюють на нікель-кадмієвих, нікель-марганцевих та літій-іонних акумуляторах, прикладом яких є makita 6271 dwpe. Завдяки останнім розробкам та впровадження новітньої технології літієвих зарядних пристроїв акумуляторний шуруповерт makita може виконувати функції дриля, не поступаючись своєму мережевому побратиму. Вона має значну перевагу за вагою, за рахунок чого з'являється можливість більш тривалого використання інструменту.

Об'єднання кількох функцій робить цей інструмент незамінним помічником як на будівельних майданчиках, так і в побутовій сфері. Великою популярністю у будівельників користується акумуляторна дриль-шуруповерт makita 6271 dwale. Використовуючи літій-іонну технологію, виробникам вдалося розробити модель з максимальним моментом, що крутить, до 80 Нм. Акумуляторний дриль Makita здатний впоратися з будь-якими породами дерева, м'якими металами і навіть цегляною кладкою. Особлива перевага, якою володіє акумуляторний дриль makita, полягає у свободі переміщення в процесі використання, незалежно від місця знаходження електричної мережі та довжини кабелю. Тому з роботою у важкодоступних та віддалених місцях цей інструмент легко впорається.

Компанія Makita стежить за вимогами будівельної сфери, постійно поповнюючи арсенал сучасного якісного обладнання. Завдяки цьому, в модельному ряду з'являється новий Li-Ion акумуляторний дриль makita, наприклад,