Про нас

Інтернет магазин M-online на ринку України з 2010 року.
Знаходимося у м. Києві, вул. Сирецька, 30/1, постачання здійснюємо по всій Україні.
У нашому магазині представлений повний асортимент інструменту від лідера ринку — компанії Makita.
Працюємо виключно з прямими постачаннями від Makita Україна© . Весь товар сертифікований в Україні та супроводжується гарантійним талоном.
Забезпечуємо максимально комфортний сервіс для наших клієнтів: починаючи від телефонної консультації, закінчуючи оперативною доставкою по Києву та Україні!
Прямі поставки допомагають тримати низьку цінову політику, а любов до роботи забезпечуватиме чудовий сервіс і дарувати задоволення нашим клієнтам!
 
Завітайте до нашого партнерського магазину: metabo-center.kiev.ua
 

Про корпорацію Макіта

 
Корпорація Makita була заснована ще 1915 року. Почавши з виробництва електромоторів, "Макита" розвинулася так, що стала провідним світовим виробником електроінструментів у Японії, а пізніше якість виробництва була визнана світовими ринками. Корпорація Макіта також славиться своїм бензоінструментом для лісового господарства та садівництва.
2003 року корпорація "Макита" відкрила своє представництво в Україні та вийшла на наш ринок.
Заводи корпорації Makita знаходяться у Японії, Великій Британії, Німеччині, США та Китаї.
Корпорація Makita виробляє кілька тисяч моделей, але у кожну країну модельний ряд визначається окремо, залежно від частоти та напруги струму, національних стандартів, кліматичних, виробничих умов тощо.
Для України підібрано низку моделей, що складається з більш ніж 400 інструментів, які відповідають національним стандартам та мають необхідні сертифікати.
Інструмент Makita відрізняється високою якістю та надійністю. Одночасно це складні, високотехнологічні вироби, які мають бути забезпечені сервісним та гарантійним обслуговуванням.
Офіційно імпортована продукція супроводжується гарантійним талоном, це гарантія того, що інструмент буде забезпечений необхідним сервісним та гарантійним обслуговуванням.