Мультитули Makita

Багатофункціональний інструмент Makita M9800 в картонній коробці
M9800
Многофункциональный инструмент Makita M9800 – отличный японский инструмент для мультизадачного произ..
0
3304.00грн.
Багатофункціональний інструмент Makita M9800KX2 в кейсі
M9800KX2
Багатофункціональний інструмент Makita M9800KX2 - відмінний японський інструмент для мультизадачного..
0
5969.00грн.
Багатофункціональний інструмент Makita TM3000CX1 в кейсі
TM3000CX1
Багатофункціональний інструмент Makita TM3000CX1 - відмінний японський інструмент для мультизадачног..
0
6880.00грн.
Багатофункціональний інструмент Makita TM3000CX1J в кейсі Makpac
TM3000CX1J
Багатофункціональний інструмент Makita TM3000CX1J - чудовий японський інструмент для мультизадачного..
0
7498.00грн.
Багатофункціональний інструмент Makita TM3000CX3 в картонній коробці
TM3000CX3
Багатофункціональний інструмент Makita TM3000CX3 замінює відразу кілька інструментів.  В залеж..
0
9999.00грн.

Многофункціональний інструмент Makita

Японський багатофункціональний інструмент Макіта – це ручний універсальний інструмент, у невеликому компактному корпусі якого закладено відразу кілька важливих для кожного домашнього умільця чи професійного майстра ручних операційних інструментів з функціоналом:

  • шліфувальної машинки
  • полірувальної машинки
  • міні-болгарки
  • універсального різака
  • стамески
  • дриля-шуруповерта
  • лобзика
  • пили-ножовки.

Можливості виконувати перелічені функції може частково бути відсутнім, залежно від базової комплектації виробу. Мультитул Makita використовується для роботи з різними породами дерева, керамічними будматеріалами, гіпсокартонними та пінопластовими панелями, гумовими заготовками, бетонними стінами, цегляними кладками. 

Як працює і що може багатофункціональний інструмент Макіта?

За допомогою мультитула можна різати (прямий і косий різ), свердлити і розпилювати невеликі заготовки, робити полірування, шліфування і зачистку поверхні, тобто працювати як так званий реноватор Макіта. Всі перелічені вище роботи мультиінструмент Макіта робить залежно від виду встановленої насадки.

За видом енергії, що споживається, мультитули Makita бувають мережевими і з живленням від акумуляторів. Бездротові мультифункціональні різаки Makita, що працюють на акумуляторах, дуже популярні серед тих майстрів, яким потрібно виконати роботи поза наявністю розетки з вольтажом 220 В. А-ч.

Многофункціональний інструмент Макіта – що це таке, відео на сайті офіційного дилера TM Makita допоможе вам розібратися детальніше.

Де купити реноватор Макіта в Україні?

Як вибрати багатофункціональний інструмент Makita по типу джерела живлення, потужності двигуна, швидкості обертання шпинделя, типу насадок у базовій комплектації? Коли вибираєте, який багатофункціональний інструмент Макіта купити, пам'ятайте: чим багатшим є набір насадок і витратних матеріалів у комплекті, тим вища на реноватор Макіта ціна. Адже при щедрій базовій комплектації більше не доведеться думати, чи потрібен багатофункціональний інструмент Makita або доведеться купувати для дому ще якусь додаткову техніку для шліфування, різання, полірування, свердління тощо.

Оригінальний універсальний різак Makita з живленням від акумуляторної батареї або мережевий реноватор можна купити у Києві у офіційного дилера японського бренду в Україні. Офіційний дилер на пропоновані мультитули надасть пряму заводську гарантію, що діє протягом двох років. Якщо треба купити багатофункціональний інструмент, вибрати Bosch чи Makita? Якщо почати читати описи обох виробників, то прийняти рішення буде важко. Німецький Бош протиставить велику кількість вбудованої електроніки та свої 3 роки гарантії японській Макіті, що пропонує більш недорогі рішення з 2-річною прямою заводською гарантією.

У такому питанні найкраще рішення підкажуть не рекламні буклети від виробників чи описи в місцевих інтернет-магазинах, а те, які на реноватор Makita відгуки залишають в інтернет ті, хто вже користується цим мегакорисним мультиінструментом. Практичні відгуки та поради в питанні, багатофункціональні інструменти Макіта (реноватори) - який краще купити, який багатофункціональний інструмент Makita краще вибрати - на знімних акумуляторах або з електромотором, куди краще і довірливіше сприймаються майбутніми покупцями, що ще сумніваються у своєму виборі, ніж барвисті рекламні описи виробників та продавців таких інструментів.